Zawodnik Czarnych zagrał w Czarnych !!!

11695028_929193060456443_5019707774699864215_nGrający w tym sezonie na wypożyczeniu Nasz zawodnik Rafał KUBICZ udanie zadebiutował w barwach Czarnych Pruszcz Gdański. Jego „nowa” drużyna swój pierwszy I-ligowy mecz po awansie z II ligi rozegrała w Lublinie przeciwko miejscowym Budowlanym. Już podczas pierwszej połowy drużyna Czarnych zdominowała osłabionych gospodarzy wygrywając ją aż 0-31. W drugiej odsłonie zryw miejscowych pozwolił zmniejszyć rozmiary porażki do wyniku 17-55. Trener Czarnych Pruszcz Gdański Janusz Urbanowicz bardzo chwalił występ Naszego zawodnika, który dołożył swoją cegiełkę do tak okazałego zwycięstwa, aczkolwiek  w jego grze nie brakowało również paru mankamentów, co również podkreśla trener, spowodowanych długim rozbratem z ligowym rugby. Miejmy nadzieję że praca z klubowymi trenerami, oraz następne występy w drużynie Czarnej Gwiazdy jak popularnie jest nazywana drużyna z Pruszcza, pozwolą Rafałowi powrócić do świetnej formy, którą prezentował parę lat temu na ligowych boiskach i godnie reprezentować Bytomskie rugby. TRZYMAMY KCIUKI !!!!